• EDIT: VERKOCHT (DEZE CHICK HIER HEEFT SKILLS)

    Aangezien het me maar niet lukt om deze box te verkopen (verkeerde publiek) zet ik 'm op quizlet. (En ja, dat mag, ik heb de regels gelezen en er staat nergens dat je iets niet mag verkopen).



    Ik heb de boeken nog nooit gelezen, omdat de genre mij niet ligt. Ze zijn dus nieuw. Het is een Engelstalige boekenbox, en bevat alle 4 de delen van de 'beautiful creatures' serie;
    Beautiful Creatures, Beautiful Darkness, Beautiful Chaos en Beautiful Redemption.



    De hele box kost €20,- exclusief verzendkosten (zijn voor de koper). Als je wilt, mag je hem ook komen ophalen. (Scheelt je weer zo'n 6 euro).

    Hebben?
    Mail mij; miouzib@gmail.com
    Of stuur me een PB (Flawlessly).

    [ bericht aangepast op 12 april 2014 - 13:34 ]


    Why do people judge on sexuality when they can judge on personality?

    Waar woon je in België of Nederland?
    -Vanwege de verzendkosten-


    #WWED - What Would Emma Do?

    Junns schreef:
    Waar woon je in België of Nederland?
    -Vanwege de verzendkosten-

    In Nederland :)


    Why do people judge on sexuality when they can judge on personality?

    Flawlessly schreef:
    (...)
    In Nederland :)






    Mijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijn
    mijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijn
    mijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijn
    mijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijn
    mijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijn
    mijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijn
    mijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijnmijn


    -Even aangepast, ik brak Q-

    [ bericht aangepast op 12 april 2014 - 13:23 ]


    #WWED - What Would Emma Do?