• HET IS VANDAAG TOCH DINSDAG?!!?! NOUUUUUU.... VANDAAG KOMT ANKUH TERUG VAN VAKANTIE! :'D
    Ja, dú Anke <3

    ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE, ANKE!!!!!!!;liefde;
    We hebben Anke allemaal gemist! He he he?!
    Omg, ik ben blijjjjjj :'D

    Ankuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh

    [Met jou praat ik niet meer!(H)]


    'Jesus said love one another, He didn't say love the whole world.

    Ankuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh

    [Met jou praat ik niet meer!(H)]
    Tzzzzzzzzzz U_U

    ANKUUUUUUUUUUUUUUUH <3

    fijn voor jullie:D
    maar vandaag komt Shanice waarschijnlijk ook terug, en dat vind ik egt super cool(hoera)


    I am an idiot, I move.

    YEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH.
    Allemaal liefde voor ANKEE!!
    Wie is Anke? x'D

    (...)Tzzzzzzzzzz U_U

    ANKUUUUUUUUUUUUUUUH <3

    (puh)
    Ankuuu 4 ever!


    'Jesus said love one another, He didn't say love the whole world.

    Anke is coellllllllllllllllllllllllllllllllllllll, ik vroeg me al af waar ze heel de tijd was, xD


    *He's the one.

    YEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH.
    Allemaal liefde voor ANKEE!!
    Wie is Anke? x'D
    AnkeCORE <3333333333333333333333333
    Kom, we gaan Anke allemaal verwelkomen!
    <3____________<3

    (...)
    (puh)
    Ankuuu 4 ever!
    Anku is lekker van MIJHIJHIJ! NANANANAAA!

    ANKEEE ANKEEEEEEEEEE YEEEEEEEYYYYYYY ANKEEEEEEEEEEEEEEE *krijst* WHAAAAAAAAAAA ANKEEEEEEEEEEEEEEE

    (...)Anku is lekker van MIJHIJHIJ! NANANANAAA!

    Gheghe dat dacht je ja, sta niet zo tusssen onze relatie in man, je verpest het helemaal..
    (H)


    'Jesus said love one another, He didn't say love the whole world.

    ANKE!!!!!! (ken haar nii maar feesten is altijd lol xD)

    (...)
    Gheghe dat dacht je ja, sta niet zo tusssen onze relatie in man, je verpest het helemaal..
    (H)
    Laten we dan een trio nemen? ;o

    (...)
    Gheghe dat dacht je ja, sta niet zo tusssen onze relatie in man, je verpest het helemaal..
    (H)


    lekker en onze relatie dan, BtW Anke si van mij(6)


    *He's the one.

    Komt ze Smiddags of savonds terug? Of weet jij da niet? x')

    (...)Laten we dan een trio nemen? ;o

    Ja indd, doen we, Maar dan moet ik haar delen, kutzooi!(duivel)


    'Jesus said love one another, He didn't say love the whole world.